Přeskočit na navigaci

DASHBOARD

 V nastavení vpravo nahoře () si můžeme nastavit libovolné položky do sekce dashboard.

 V levém okně označíme položku a uprostřed klikneme na šipku vpravo, tím se přidá daná položka do dashboardu.

Dvojitá šipka vpravo přesune všechny položky do aktivních.

Šipkami vlevo položky odebíráme.

Novinky:

V případě, že jsou nové novinky, svítí červená hvězda a tučně „číst“ v pravé části novinky. Kliknutím na „číst“ zobrazíme novinku.

Kontakty dnes:

V případě, že si naplánujeme my, nebo náš nadřízeny k aktuálnímu dni kontaktování zákazníka, v tomto poli uvidíte připomínku. Jsou zde dvě tlačítka. Tužka, pro přeplánování (editaci) kontaktu a fajfka pro uložení informací o úspěšném kontaktu.

Zmeškané kontakty:

V případě že nestihneme zákazníka kontaktovat, nebo zdali nestihneme kontakt v CRM zrealizovat, bude se nám kontakt zobrazovat zde. Jsou zde dvě tlačítka. Tužka, pro přeplánování (editaci) kontaktu a fajfka pro uložení informací o úspěšném kontaktu. Je zde ještě filtr pro zobrazení promeškaných kontaktů za týden/měsíc/rok/vše.

Nepřiřazení zákazníci:

Tato sekce se zobrazuje pouze lokálnímu administrátorovi. V případě, že v systému existuje zákazník bez přiřazeného prodejce, zobrazuje se zde. V případě, že chceme zákazníky přiřadit, klikneme na „Spravovat nepřiřazené zákazníky.“

K tomu se nám váže další okno a to „nepřiřazení zákazníci.“ Můžeme si filtrem omezit zákazníky, přesunovat na stránkách. Pro výběr daných zákazníků k přiřazení je v levé části označíme fajfkou a ve spodní části v poli vyberte prodejce rozklikneme šipku, vybereme daného prodejce a klikneme na tlačítko přiřadit.

Aktivní mail listy:

V případě, že importér zadá mail list, bude se zobrazovat zde.


Zpět na výběr manuálu